Академічна доброчесність як запорука якісної вищої освіти

Поняття «Академічна доброчесність» в сучасному освітньому просторі все більш набуває значущості та важливості. На сьогоднішній день академічна доброчесність - питанням номер один у побудові якісної вищої освіти, оскільки вона є важливим аспектом становлення науковця.

Саме тому студенти третього та четвертого курсів ОПП "Геологія нафти і газу, геофізика, геоінформатика та інженерна геологія", а також викладачі кафедри відвідали вебінар “BRIDGE: поєднання доброчесності у вищій освіті, бізнесі та суспільстві”. Спікер заходу, Соня Бєлобаба, представник Уппсальського університету у Швеції, віце-президент Європейської Мережі Академічної Доброчесності, провела презентацію на тему: Наукове стажування "АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ".

• Скрін-фото