1 вересня, День знань!

Дорогі студенти, ви розпочинаєте захопливу подорож у світ інформаційних технологій. Ми маємо повну впевненість, що разом зможемо подолати будь-які виклики! Найважливіше – вірте в свої власні здібності та потенціал. Успіх залежить від вашої праці та наполегливості. Інженерія програмного забезпечення - це цікава та невпинна галузь, і ми впевнені, що кожен з вас може знайти своє місце в цьому захоплюючому світі технологій. Бажаємо вам незабутніх студентських років, великих успіхів у навчанні та яскравих досягнень у майбутній кар'єрі! Ми горді бачити вас нашими студентами та віримо в ваш успіх!
Студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» вітали гарант освітньої програми Бандура Вікторія, директор компанії «Tenant Cloud Україна» Іван Колодій та викладачі кафедри.

• 1 вересня, День знань!