Зустріч студентів спецільності 103 - Науки про Землю з провідними спеціалістами геологічної галузі

В рамках Міжнародної конференції «Нафтогазова енергетика 2021» 22 вересня відбулась зустріч учасників конференції, працівників провідних закладів нафтогазової галузі Башкірова Георгія (завідувача відділення геолого-геофізичного моделювання та геолого-промислових досліджень ДП «Науканафтогаз»), Кички Олександра (представника AAPG в Українi), Ячичака Івана (управління геології ПАТ «Укргазвидобування») та Бенька Володимира (приватна геологічна фірма) з  директором Інституту природничих наук і туризму, доцентом Омельченком Валерієм Григоровичем та гарантом освітньо-професійної програми «Геологія нафти і газу, геофізика, геоінформатика, інженерна геологія та гідрогеологія», професором Хомином Володимиром Романовичем, а також студентами спеціальності 103 – Науки про Землю.

Студенти мали змогу послухати про специфіку роботи на виробництві у різних напрямках геології та геофізики, дізнатись про сучасні тенденції роботи в даній галузі та переконатись у перспективі навчання та подальшій роботі за напрямком 103- Науки про Землю. Під час зустрічі пролунали розповіді про життєвий шлях та успіхи у даній сфері від запрошених гостей. Кожен з учасників даної зустрічі мав змогу поспілкуватися та дізнатись відповіді на багато актуальних на сьогодні питань.

Окрім головної зустрічі зі здобувачами вищої освіти, Г. Башкіров, О. Кичка, В. Бенько та І. Ячичак  мали змогу поспілкуватися з гарантом ОПП та директором ІПНТ щодо шляхів покращення і удосконалення наявної освітньо-професійної програми «Геологія нафти і газу, геофізика, геоінформатика, інженерна геологія та гідрогеологія» і провели обговорення можливості періодичного оновлення даної освітньо-професійної програми.

• Фото