Знання в польових умовах

За ініціативи Побігуна С. А. (к.е.н., доцента кафедри підприємництва та маркетингу, гаранта ОПП ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність") в межах вивчення дисциплін "Товарознавство та організація торгівельних процесів" (гр. Пт-22-1, асистент Коневич Софія) та "Товарно-цінова політика" (гр. Пт-20-1, доц. Неміш Юлія) здобувачі освіти за ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" мали практичні заняття 12 квітня 2023 року в магазині "Печеньки" (ФОП "Сусак О."). Власник бізнесу Олександр Сусак поділився досвідом роботи щодо торгівлі продовольчими товарами та формування цінової стратегії в умовах військового стану. Студенти отримали неоціненний досвід та знання. Дякуємо ФОП "Сусак О." за надану можливість, бажаємо успіхів у бізнесу та сподіваємось на подальшу співпрацю.