Вийшла друком монографія

У інституті гуманітарної підготовки та державного управління вийшла друком монографія к.ю.н., доцентки кафедри публічного управління та адміністрування Красій М.О. «Політика в сфері боротьби зі злочинністю: взаємозв’язок кримінально-правової та кримінально-процесуальної підсистем».

У монографії викладено наукові основи взаємозв’язку кримінально-правової та кримінально-процесуальної підсистем політики у сфері боротьби зі злочинністю. Аналізуються стан дослідження, завдання, напрями, рівні, суб’єкти, принципи кримінально-правової та кримінально-процесуальної політики. Розкрито окремі аспекти взаємозв’язку кримінально-правової та кримінально-процесуальної політики.

Розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, на практичних працівників органів кримінальної юстиції, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями державної політики у сфері боротьби зі злочинністю.

4​​​​​​​