В ІФНТУНГ відкрилась нова виставкова експозиція

День знань в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу був ознаменований не лише урочистою посвятою в студенти, але й відкриттям постійно діючої виставкової експозиції газовидобутку, створеної Івано-Франківським відділенням стратегічних проєктів Філії УкрНДІгаз, яке відновило свою роботу  на території ЗВО.
Представлені на ній елементи обладнання – надзвичайно корисна наочність для студентів, які можуть вживу побачити тут все, про що читають у підручниках.

Втім, експозиція цікава не лише для майбутніх фахівців галузі, але й для всіх, кому досі здавалось, що газ видобувають із порожнини, отвору, зробленого в тілі Землі. Насправді ж його видобувають… із певних порід. На перший погляд – просто з каменю. Як і з допомогою яких приладів це відбувається, можна побачити на виставці.

Її експозицію вже оглянуло близько 500 студентів та батьків, для яких Івано-Франківське відділення УкрНДІгазу нині гостинно відкрило свої двері. Тож усі охочі могли завітати до його офісу та ознайомитись із роботою філії.

Що ж до освітньої виставкової локації, слід зазначити: для студентів вона має особливу цінність, оскільки тут можна не лише доторкнутись до експонатів, які вже невдовзі стануть частиною їхньої практики, але й поспілкуватися з фахівцями, з’ясувати у них всі незрозумілі питання, отримати необхідну консультацію.

Уже з понеділка господарі виставкової зони чекають своїх юних колег не тільки на екскурсії, але й обговорення актуальних професійних питань.

• Qw
  • S