«Топ-200 Україна 2024»: ІФНТУНГ піднявся одразу на 7 позицій

За результатами вісімнадцятого академічного рейтингу закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2024», який кожен рік складаютьЦентр міжнародних проєктів «Євроосвіта» та міжнародні експерти IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence), Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу  посів 30 місце серед ЗВО України. У порівнянні з минулим роком університет стрибнув одразу на 7 сходинок вверх. Це – не що інше, як чудовий результат злагодженої командної роботи університетської спільноти. Успішні позиції ІФНТУНГ у знакових освітніх та наукових міжнародних та вітчизняних рейтингах (цей тиждень – це вже другий злет поспіль) підтверджує високу якість освітніх послуг, які надає університет, та вагомість його наукових та інноваційних досягнень. 

Рейтинг враховує різні показники, зважає на наукові здобутки та різносторонню діяльність навчальних закладів. При складанні цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти, яка знаходиться в стані глибинних змін в ході здійснюваних реформ та зазнає великих втрат в результаті повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну. Серед основних показників, які вплинули на формування рейтингу закладів освіти, стали також: 

  • Рейтинг QS — оцінка присутності навчального закладу у рейтингу найкращих університетів світу.

  • Кількість отриманих патентів — можливість оцінити винахідницьку діяльність та якість наукової підготовки у закладі освіти.

  • Показник кількості поданих заяв вступниками до ЗВО та середній конкурсний бал — демонструє популярність ЗВО.