Перше заняття студентського гуртка наукового та соціогуманітарного спрямування «SOFT SKILLS» в новому навчальному році

19 жовтня відбулося перше заняття студентського гуртка наукового та соціогуманітарного спрямування  «SOFT SKILLS». Керівник гуртка д.е.н., проф. кафедри менеджменту та адміністрування Кінаш І.П. ознайомила присутніх із планом роботи  на 2022/23 н.р. та надала слово тренеру Володимиру Романовичу, який нині представляє рекрутерську компанію «SELECT».

Фахівець розповів про те, як змінилось працевлаштування у 2022 році. Акцент робив на співбесідах, їх видах, формах проведення. Цікавим був для присутніх його особистий досвід співбесід, а також форма запитань, відповідей тощо.

Під час тренінгу було приділено основну увагу практичним аспектам успішного проходження співбесіди у різні бізнес структури.