1 вересня 2022 р. відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Прикарпатського регіонального відділення.

Президент УТА Ігор Половніков проінформував присутніх про діяльність УТА під час воєнного стану. Також заслухали інформацію керівника відділення Леоніда Заміховського про розвиток регіонального відділення. В процесі обговорення учасниками засідання були визначені перспективи подальшої діяльності Прикарпатського відділення.

У перебігу зустрічі Президент УТА Ігор Половніков з нагоди 30-річчя з дня заснування УТА відзначив нагородами академіків відділення: Леоніда Заміховського, Ігора Височанського, Віталія Шульгу орденом «Знак пошани» та Миколу Присяжнюка і Василя Сапіжака орденом «За розбудову України» та вручив академікам відділення ювілейне видання присвячене 30-річчю УТА

Виїзне засідання Президії УТА з академіками Прикарпатського регіонального відділення.

Вручення ордену «Знак пошани» керівнику регіонального відділення УТА, академіку, завідувачеві кафедри ІТТС Заміховському Л.М.
Вручення ордену «Знак пошани» керівнику регіонального відділення УТА,
академіку, завідувачеві кафедри ІТТС Заміховському Л.М.

Вручення ювілейного видання книжки до 30-річчя УТА доцентам кафедри ІТТС, академікам УТА Заміховській О.Л.

Вручення ювілейного видання книжки до 30-річчя УТА доцентам кафедри ІТТС, академікам УТА Скрипюку Р.Б.