Юля ДУШЕНКО (ІІТ)

Юля ДУШЕНКО, студентка гр. ПО-22-1, спеціальність 121 – Інженерія програмного забезпечення  (ОПП «Прикладне програмування та обчислення") Інститут інформаційних технологій.

Наша успішна студентка вважає свою спеціальність – спеціальністю майбутнього. Справедливо, адже сьогодні вона – одна з найпопулярніших та надзвичайно затребуваних на ринку праці. Проте, не варто думати, що все так легко. До вибору такого серйозного фаху слід підійти відповідально та зважено, що наша розумниця й зробила.  Юнка вважає, що тут потрібні математичні здібності, бажання, посидючість. За фасадом кожного успішного програміста стоїть якісна освіта, ретельне навчання та постійна самоосвіта й самовдосконалення, адже нововведення в програмуванні змінюються зі швидкістю світла. А щоб амбітні студенти, такі як Юля, могли заспокоїти свою жагу до актуальних знань та навичок, ІІТ тісно та плідно співпрацює зі стейкхолдерами – провідними ІТ-компаніями.  

Бути успішною дівчині допомагає регулярне планування та організація навчального процесу. Крім того, Юля не цурається й науки: встигає готувати різні доповіді та брати участь в наукових конференціях, поки що студентських.

Рідну кафедру інженерії програмного забезпечення вважає крутою: дівчина зголосилась представляти її досягнення на Технопікніку, який нещодавно відбувся в університеті. Представляти та популяризувати серед молоді університет, який вона свого часу обрала як найперспективніший у місті, було для нею в задоволення.  

Бажаємо успішній студенті й надалі високо тримати планку у навчанні та торувати відтепер свій професійний шлях, теж успішний!