Яна ЧЕРНЕЦЬ (ІНГІ)

Яна ЧЕРНЕЦЬ,магістрантка гр.НІМм-23-1, спеціальність185 – Нафтогазова інженерія та технології (ОП «Магістральний трубопровідний транспорт») Інститут нафтогазової інженерії.

Успішна розумниця Яна ЧЕРНЕЦЬ ще задовго до вступу знала, що хоче навчатись тільки в ІФНТУНГ. Слідкувала за новинами про університет, студентським життям та можливостями й перспективами, які відкривались після його закінчення. Тендітна юнка обрала профільну для ІФНТУНГ спеціальність, тісно пов’язану з нафтою і газом. Упродовж навчання ретельно здобувала знання й компетентності, освоювала навички з проектування, спорудження та експлуатації об’єктів транспортування магістральними трубопроводами і зберігання нафти, нафтопродуктів, природного газу, сумішей газів тощо. Погодьтесь, навіть звучить складно. І як тут стати кращою, коли більшість твоїх однокурсників – юнаки. Але тут згодилась цілеспрямованість студентки, яка твердо засвоїла, що «жодне бажання  не дається людині без сили, що дозволяє його здійснити»

Зусиль довелось докладати чимало. Дівчина старанно вчилась з перших курсів, використовувала всі ресурси. Час, наполегливість, компетентні викладачі та високі технологічні можливості університетських лабораторій, тісна співпраця зі стейкхолдерами та продуктивні практики створили, зі слів самої Яни, «таку базу, все буде здаватись елементарним».

Університет пишається успішною студенткою, яка завдяки своїй наполегливій праці досягла висот у навчанні. Вона власним досвідом та досягненнями заохочує дівчат обирати нафтогазові спеціальності, які перестають бути суто «чоловічими», бо представниці прекрасної статі теж успішно їх опановують та роблять карколомні кар’єри у цій сфері.