Світлана ДЖУС (ІІТ)

Світлана ДЖУС, студентка групи ІП-21-2 Інституту інформаційних технологій, - з тієї молоді, яка із початком війни все ж таки залишилась в Україні й навчається тут. Іншого годі сподіватись від дівчини, котра керується в житті принципом, озвученим у романі Івана Багряного «Тигролови» - ліпше   вмерти, біжучи, ніж жити, гниючи. Ось так!

Вона, до слова, таки дуже швидко рухається своєю життєвою стежиною – треба встигнути все, що задумала. Навіть спеціальність "Інженерія програмного забезпечення" обрала через її динамічність та можливість гнучкого розвитку, каже:

-Мене приваблює можливість вивчення нових  технологій, а також реалізація проєктів у команді та в реальних умовах. Обираючи технічний вуз, я розраховувала на отримання не лише теоретичних знань, але й практичного досвіду, який допоможе мені стати спеціалістом у галузі програмування та розробки програмного забезпечення.

Взагалі-то Світлану цікавить перспектива стати не просто спеціалістом, а висококласним спеціалістом. Тому і вчиться завзято. Її влаштовує тільки найкращий результат. Як дає собі раду? Секретів в успішному навчанні особливих не вбачає, пояснює просто:

-Допомагає креативність у пошуку рішень, систематичний тайм-менеджмент (ведення особистого календаря та планування завдань на тиждень), а ще – здатність зберігати 'work-study-life balance'. Важливо мати мотивацію та самодисципліну, а також навички комунікації та співпраці для ефективного взаємодії з викладачами та колегами.

Тож беріть на озброєння і набирайте власну швидкість!