Вчена рада про ЦІР

03/03/2021 відбулась вчена рада університету, одним із питань якої було створення у структурі університету Центру інноваційного розвитку - загальноуніверситетського підрозділу, спрямованого на залучення до технічної творчості зацікавлених учасників академічної спільноти університету та краян шляхом  забезпечення можливості реалізації їх інноваційних задумів у "в матеріалі".

Завідувач кафедри інженерної та комп’ютерної графіки, керівник проекту 2SOFT/1.2/86 Шкіца Леся Євстахіївна презентувала напрацювання команди проекту виконання завдань проекту, одним із яких є створення Центру інноваційного розвитку.

Центр інноваційного розвитку (ЦІР) - лабораторія, оснащена сучасними засобами виробництва із числовим програмним керуванням, інструментом та робочим простором готується запросити усіх зацікавлених осіб реалізовувати свої задуми. Однак ЦІР - не просто майстерня, яку можна орендувати на час. ЦІР покликано стати центром сучасного проектного навчання, здатного "дати вудочку, а не рибу" потенційним стартаперам, сприяти розробці існуючими підприємствами нової промислової продукції не відволікаючи основне обладнання від виконання поточних завдань; зрештою - "замінити гараж" для тих краян, які хочуть спробувати свої сили та самостійно виготовити для себе унікальні приспособи чи речі, промислову реалізацію яких важко знайти тут і зараз, зрештою - просто зайнятись виробничим хобі.
Як показує світовий досвід, інновації (в тім числі ті, які стають стартапами-"єдинорогами") народжуються, коли хтось має ідею і має свій спосіб її реалізації

News Images

PHOTO GALLERY