«Нова Енергія» запалює у всіх іскру любові до науки!

П`ять років назад на базі ІФНТУНГ відкрилось унікальне Наукове містечко "Нова Енергія", яке у багатьох зараз асоціюється з експериментами, інноваціями та цікавими науковими програмами. Вже 5 рік поспіль "Нова Енергія" святкує день народження разом з партнерами, учнями, прихильниками у форматі Open Day. І традиційно дивує своїх відвідувачів новинкою. Цьогоріч - це нова експозиція у науковому музеї та нова екскурсійна програма під назвою "Фізика та ілюзії".

1 "Дзеркальна кімната да Вінчі", "Колиска Ньютона", "Калейдоскоп", "Маятник Фуко", "Криві дзеркала", "Людина-батарейка", "Механічний лабіринт", "Оптичні ілюзії", "Магія звуку" - це все назви нових інтерактивних експонатів, які відкрито в рамках проєкту "Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення зміни клімату" ("RO-UA Partnership for Climаte Change Mitigation").

На свій перший серйозний ювілей «Нова Енергія» підбиває підсумки діяльності. Понад 85 тисяч відвідувачів, з яких більше 50% діти,  проведено майже 2000 наукових екскурсій, майже 800 наукових шоу, 15 освітніх програм за 4 роки (рік пандемії зараховуємо як рік розвитку нашої команди, побудови планів, а також втілення мрій команди – виготовлення нових інтерактивних експонатів до наукового музею).

Наукове містечко використовує STEAM–підхід у навчанні дітей та дорослих. Це цілий комплекс інноваційних заходів, які втілюються щодня, щоб цікаво навчати складним предметам та розвивати у дітей креативність, критичне мислення, кооперацію та комунікацію. Навчити дітей вчитися – цьому навчають тут у формі гри, адже так плекається в дітях любов до навчання. «Нова Енергія» - партнер шкіл, вдале доповнення шкільної програми, в тому числі НУШ. Знання та досвід, який отримують учні та відвідувачі наукового містечка дають змогу впевненіше почувати себе у школі та покращувати успішність дітей та підлітків.

А вже зовсім скоро така ж "Нова Енергія" буде створена у місті Ботошані (Румунія) - це передбачає проєкт "Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення змін клімату". Так, румунські партнери будуть переймати наш досвід створення наукового містечка «Нова Енергія» шляхом створення в себе схожого Центру промоції інноваційної науки.

Проєкт «Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення зміни клімату» фінансується Європейським Союзом. Тривалість - 1,5 роки (01.11.2020 - 30.04.2022).

Загальний бюджет на партнерів - 248 202,00 євро, в т.ч.: бюджет для України – 184 670,00 (ґрант ЄС – 165 930,00 євро, внесок українських партнерів – 18 740 євро).

 

 

PHOTO GALLERY

PHOTO GALLERY
  • 1
  • 2
  • 3
Додаткова інформація