Проміжні результати реалізації Проєкту

В рамках «Спільної Операційної Програми Румунія – Україна 2014-2020» Сучавський університет «Штефана чел Маре» (USV) (головний бенефіціар) та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) (партнер) з лютого 2020 року реалізовують Проєкт «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України» – HE-CROSS, EMS ENI код 2SOFT / 2.1 / 91.

Термін реалізації Проєкту – 24 місяці, загальний бюджет – 454 640,5 євро (13 467 997 грн), з яких внесок Європейського Союзу становить 409 176,5 євро (12 121 199 грн). Проект є частиною пріоритетного напрямку 2.1 Програми – збереження та популяризація історико-культурної спадщини.

30 червня 2021 р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася прес-конференція, на якій представлено результати, досягнуті протягом першого року реалізації проєкту, та обговорено заходи, які ще слід здійснити до його закінчення. Підкреслено роль транскордонного співробітництва, що підтримується ЄС, у розвитку міцних партнерських відносин та місцевих громад. Висвітлено співпрацю двох партнерів, які реалізовують проект, щодо популяризації місцевої культури та збереження історичної спадщини.

У роботі прес-конференції взяли участь: Стефан Пуріч, координатор проєкту, проректор з університетського іміджу, міжнародних відносин та європейського розвитку, Сучавський університет «Штефана чел Маре», Румунія; Олег Мандрик, перший проректор ІФНТУНГ, Україна; Микола Приходько, менеджер проекту, професор ІФНТУНГ, Україна; Віталій Передерко, начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації, Україна.

News Images

PHOTO GALLERY