Про впровадження ПДСЕРК для Івано-Франківська

У рамках реалізації проєкту «Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення змін клімату» («RO-UA Partnership for Climate Change Mitigation») проректор ІФНТУНГ Максим Карпаш виступив на 8-ій сесії Івано-Франківської міської ради.

Загалом тема виступу стосувалась впроваження Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК) Івано-Франківська, що передбачає скорочення викидів парникових газів на 40% до 2030 року.

Відзначимо, що План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату був розроблений для Івано-Франківська науковцями ІФНТУНГ ще наприкінці 2013 року у межах європейської ініціативи Угоди мерів енергоефективних міст. До слова, Івано-Франківськ - один із перших підписантів такої Угоди з-понад 160 міст України. Цей План передбачав, що до 2020 року міста-підписанти скоротять свої викиди CO2 та інші парникові гази на 20 % і, відповідно, будуть прагнути впроваджувати відновні джерела енергії у свій енергетичний баланс.

Так, проєктом Part4CM передбачено проведення моніторингу виконання ПДСЕРК до 2020 року: «Івано-Франківськ ще не проводив моніторингу виконання досягнень Плану, але необхідні дослідження будуть проводитись під час реалізації  проєкту. Після проведення моніторингу виконання теперішнього Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату, його удосконалять і поставлять за мету скоротити викиди CO2 на 40% до 2030 року», - розповів Максим Карпаш.

Чекаємо на пропозиції від депутатського корпусу та громадськості та надіємось на підтримку у продовженні нашої діяльності!

 

 

PHOTO GALLERY

PHOTO GALLERY
  • 1
Додаткова інформація