Назар ГУГА (ФПН)

Назар ГУГА, студент групи НЗГ-20-1 факультету природничих наук, будучи старшокласником, не надто замислювався про вибір вишу для подальшого навчання. Тож коли настав «момент істини», спонтанно пішов за романтикою: дослідження  земних скарбів –  корисних копалин, мінералів… А це означало, що  дорога його пролягала прямісінько в ІФНТУНГ, на спеціальність 103- «Науки про Землю». От вам і щасливий випадок – стовідсоткове потрапляння в ціль! Нині він навчається на освітній програмі «Геологія родовищ нафти і газу» і  його бакалаврська робота – саме про  корисні копалини.

Ну, а до того, звісно, - роки яскравого студентського життя. До речі, в Назара воно дійсно яскраве. Адже він – заступник голови первинної профспілкової організації студентів і очолює профбюро факультету природничих наук, тож бере активну участь в усіх університетських подіях і заходах. Мало того, встигає приділяти час своїм хобі, які починають займати дедалі більше місце в житті хлопця – графічному дизайну і фотографії. Його роботи ви можете побачити на сайті університету і на його офіційних сторінках у соцмережах, адже Назар ще й встигає працювати в Інформаційно-медійному центрі ІФНТУНГ і дуже відповідально ставиться до всіх доручених йому справ.

Каже, що громадська робота не заважає вчитися, а зовсім навпаки – підштовхує до подальшого зростання в обраній спеціальності:

-Навчання приносить мені велике задоволення й жагу нових знань, у мене воно – в пріоритеті, та й першість у рейтингових списках останні два роки дуже стимулює до дедалі більшої праці, - зізнається Назар. - Але саме прихильність викладачів та участь у студентському профкомі найбільше мотивують залишатись у рідній Alma mater на довше. Тому хочу вступати до магістратури, а далі, можливо, й до аспірантури.

Для такого хлопця, як Назар, послідовність – цілком логічна. Адже живе за принципом «Ніколи не зупинятись на досягнутому!». Значить, ми про нього ще почуємо – не сумнівайтесь!