Ірина Ганущак (ІЕМ)

Ще кілька років тому Ірина Ганущак, студентка гр.ПТ-21-1 Інституту економіки та менеджменту, розмірковувала над своїм майбутнім і радилась із друзями та знайомими, який виш вибрати після закінчення школи.  Сьогодні вона й сама може порадити кращий для вступу освітній заклад, адже прийняла свого часу рішення, про яке не пошкодувала жодної хвилини – подала документи в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

По-перше, Ірі хотілось залишитися в рідному улюбленому місті. По-друге, репетиторка з математики добре бачила здібності своєї учениці й щиро рекомендувала розглянути такий варіант. А по-третє, в дівчини була мрія – одного дня створити власний бізнес. А що для цього потрібно? Правильно –  ґрунтовні знання з економіки. Тож зорі зійшлися – й Ірина опановує нині секрети підприємництва, торгівлі та біржової діяльності на кафедрі підприємництва та маркетингу. Вона – одна з найкращих серед студентів, але каже, що особливих таємниць успішності не має:

-Мені допомагає моя відповідальність – не можу собі дозволити не виконати те чи інше завдання. Та й взагалі мені подобається вчитись. Дізнаватися на парах щось нове – цікаво. Крім того, маємо викладачів, які дуже добре й доступно подають матеріал, до яких завжди можна звернутися за порадою.


Ірина старається не підводити своїх наставників і, коли буває складно, повторює собі: «Якщо ти хочеш, але не можеш, значить… не дуже хочеш».