Грант Бен На-Снох (ЦМО)

Грант Бен На-Снох (Ben Na-snoh Grant) (Ліберія) - студент Центру міжнародної освіти ІФНТУНГ, напрям підготовки «Нафтогазова справа», група НСіа-15-1.

Цей усміхнений успішний юнак із Західної Африки міг би й не стати студентом університету: адже приїхав в ІФНТУНГ суто вивчати українську мову, а в майбутньому планував опановувати геологію в Києві.

1Та не так сталося, як гадалося. За цей час хлопець встиг закохатись в атмосферу університету, а ще побачив споріднену з геологією спеціальність – «Нафтогазову справу», яка виявляється є ще й дуже перспективною та затребуваною на ринку праці.

Тож доленосне рішення ухвалив не вагаючись, бо завжди вірив у себе, вважав своє розуміння світу достатнім для самореалізації. Ну й звичайно у пригоді стали людські та ділові якості Гранта: дисциплінованість, чесність, відповідальність, цілеспрямованість, жага знань. Власне на гідні знання, отримані в ІФНТУНГ, він покладає великі надії, щоб збудувати успішне майбутнє та зробити добру кар’єру.

Хлопець, не зважаючи на молодий вік, є надзвичайно зрілою та сформованою людиною:

- Інакші вчитись за кордон не їдуть. Кожен іноземний студент є «розумово відважним» (цей термін – від Гранта): ми далеко від дому, дуже далеко. Як і всі люди переживаємо культурний і ментальний шок. А наші найрідніші – за тридев’ять земель. Можеш розраховувати лише на себе, ну й на кількох друзів, якщо вони в тебе тут є. У мене, на щастя, є – навчаються в медуніверситеті.

Провчившись 4 роки, наш студент-відмінник не шкодує компліментів не лише нашому ЗВО, але й Україні. Він відверто захоплюється українцями – людьми, які вміють захищати свої інтереси, любити свою Вітчизну, нашим патріотизмом та незламністю, мабуть тому, що сам належить до людей з життєвим кредо – «Ніколи не здаватись!»