Даниїл МИХАЙЛЕЦЬКИЙ (ІЕМ)

Даниїл МИХАЙЛЕЦЬКИЙ, студент гр. МН-22-2, спеціальність  073 – Менеджмент, Інститут економіки та менеджменту

Впевненості куди піти вчитись після школи у юнака не було. І хоча  хлопець  з дитинства виявляв інтерес до фінансів, аналізу грошових операцій та управління ними, вибір університету та спеціальності для нього виявився непростим.  На його вибір вплинули декілька чинників: затишне місто Івано-Франківськ, до якого мав глибоку симпатію, знаходилось недалеко від не менш мальовничого рідного міста Коломиї та друзі-студенти, які щиро рекомендували Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

«Мій інтерес до фінансів логічно скерував мене в Інститут економіки та менеджменту, - ділиться спогадами Даниїл. – Я віддав перевагу спеціальності, пов'язаній  з управлінням та комунікаціями, оскільки ці аспекти цікавлять мене найбільше, хоча зі своєю майбутньою сферою діяльності  я ще не визначився».

Юнак свідомий того, що професійний вибір доведеться робити на початках не раз і не два, але впевненості та мотивації йому додає цитата французького письменника Анрі Жида : «Людина не може відкрити нові океани, якщо у неї не вистачить сміливості втратити з поля зору берег». Але ж насамперед треба здобути знання, які дозволять бачити нове за обрієм, що наш цілеспрямований студент успішно робить. За успіхами Даниїла стоять висококваліфіковані викладачі кафедри менеджменту та адміністрування ІЕМ, а також його бачення складових успіху:

  • по-перше, концентруюсь на навчанні, намагаюсь не розпорошувати увагу на дрібниці, багато часу приділяю засвоєнню матеріалу (без знань у будь-якій сфері – ніяк!);

  • по-друге, особиста зацікавленість. В дисциплінах, які мені дійсно цікаві та  мотивують мене витрачати більше часу на їх вивчення та виконання завдань, я найбільш успішний.

Бажаємо успішному студенту впевнено йти до мети та відкрити нові океани в омріяній професії!