Андрій ВОЛОШИНОВИЧ (ІЕМ)

Андрій ВОЛОШИНОВИЧ, гр. МНм-23-1, спеціальність 073 – Менеджмент, Інститут економіки та менеджменту

Наш успішний розумник Андрій ВОЛОШИНОВИЧ – сьогодні вже цілком сформований, впевнений у своїх силах та своєму виборі менеджер, хоча до отримання диплому магістра йому ще майже рік. Юнак зізнається, що з вибором спеціальності вагався: «Але постійна підтримка рідних та близьких допомагали пройти нелегкий шлях абітурієнта. Допомогли мені обрати правильний шлях й особисті якості: яскраво виражені комунікативні навички, людяність, вміння працювати в команді, відкритість до людей, прагнення навчитися чогось нового та цікавого».

Коли ж мова зайшла після успішного закінчення бакалаврату про  магістратуру, у хлопця сумнівів вже не було: «Я хочу стати висококваліфікованим менеджером з сильними знаннями та навичками, які дає ІФНТУНГ. Працював наполегливо і старанно, щоб скласти іспити та успішно вступити у магістратуру. Зараз навчаюся та успішно йду до своєї мети».

З містом та університетом визначився одразу: «Мріяв вчитись в Івано-Франківську – затишному місті успішних людей. А ІФНТУНГ, як стверджували батьки, друзі та знайомі,  – один з найкращих ЗВО у місті, який дає якісні знання та забезпечує досвідом майбутніх спеціалістів».

Вчитись магістранту до снаги, адже ще зі школи знав, що якісна освіта – це фундамент, на якому будується кар’єра людини. На думку Андрія, в успіху складових багато: «Наполегливість та праця – найкращі союзники здобувача освіти, які допомагають йому бути успішним студентом. Це постійне та щоденне вдосконалення себе, своїх навичок та вмінь. Особливо у процесі навчання допомагає дисциплінованість та прості правила тайм-менеджменту, щоб правильно розставити пріоритети. Але найголовніше у навчальному процесі – це підтримка та супровід твоїх наставників. Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування вже ось п’ятий рік поспіль слугують для мене взірцем компетентності, у чому я щоразу переконуюсь, коли заходжу на пару. Людяність, терпіння, а головне – професіоналізм викладачів роблять зі студента професійного менеджера».

Бажаємо нашому розумнику віднайти себе у професії, стрімко рухатись вгору, створити команду однодумців для втілення планів, які дотримуватимуться такого ж шляхетного гасла у житті, як Андрій: «Стався до інших так, як хочеш щоб вони ставилися до тебе!» Бо тільки такі професійні вершини в радість!