Запрошуємо на програму!

 

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників у весняному семестрі 2023-2024 н. р.   (реєстрація)

 

 Цьогоріч у весняному семестрі в Центрі педагогічної майстерності, неформальної освіти та підвищення кваліфікації Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  пропонується дві навчальні програми на вибір для науково-педагогічних та педагогічних працівників, які можуть бути зараховані як підвищення кваліфікації. час проведення -весна-літо 2023/2024 н. року ; умова для початку - група з 15 осіб, початок занять - по мірі наповнення; форма проведення -  дистанційна. 

Перша навчальна програма: «Застосування методів штучного інтелекту у навчальному процесі вищої освіти — можливості, обмеження, перспективи»" (1 кр.). Анотація курсу: https://drive.google.com/file/d/1tkavoQPy1LNmzi1XyQX1LpTEAys62fNv/view (проводить доцент кафедри комп'ютерних систем та мереж Мар'ян СЛАБІНОГА).

Термін запису на навчальний курс: до 03 березня 2024 року.


Друга навчальна програма: "Підвищення педагогічних, психологічних та цифрових компетентностей викладача" (3 кр.). Анотація курсу : https://drive.google.com/file/d/1tlqUK9LxJ4bh8q0sxqNtPJP6YW5Um_QZ/view (проводять лектори відповідно до кожного навчального модуля).

Термін запису на навчальний курс: до 20 березня 2024 року.

Перша навчальна програма ТУТ.

Друга навчальна програма ТУТ.