Запрошуємо до лав екологічно свідомих!

15 грудня 1972 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища, який буде проводитись з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати й покращувати довкілля. Вибір цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища, за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

Святкування цього Дня розраховане на те, щоб дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку, розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади. А також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більше безпечне і безбідне майбутнє.

Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття у своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Вітаємо всіх причетних та охочих до збереження довкілля, серед яких багато представників університетської спільноти: викладачі, працівники та студенти кафедри екологіїкафедри технології захисту навколишнього середовища та кафедри геотехногенної безпеки та геоінформатики, члени природозахисних та екологічних громадських організацій, учасники екологічних рухів та екологічно свідомі громадяни.

Бажаємо усім небайдужим до охорони довкілля успіхів у нелегкій справі протистояння екологічному варварству, перемог у просвітницькій та науковій діяльності у подоланні споживацьких стереотипів на користь збереження нашої Планети, поповнення ваших лав екологічно свідомою молоддю!

Свіжого всім повітря, чистої води та зелених лісів! Давайте берегти Землю для прийдешніх поколінь!