З Днем філолога!

День філолога — професійне свято людей, які займаються вивченням духовної культури суспільства, на основі змісту, мовного аналізу й існуючих стилів текстів, написаних суспільством.

Сьогодні філологи є універсальними фахівцями багатьох різних галузей знань, розвивають та примножують надбання в сфері освіти та досліджень. В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу вони теж затребувані в освітньому процесі, науці та ринку праці. В стінах університету, на кафедрі філології та перекладу готують фахівців  за  програмою  підготовки бакалаврів та магістрів спеціальності 035 «Філологія». Вагоме значення в освітньому процесі відіграють викладачі-філологи кафедри англійської мови, які навчають студентів різних спеціальностей фахової та ділової іноземної мови, українські мовники, які школять грамотну інженерну еліту України та які в Центрі міжнародної освіти навчають премудростям української мови іноземних студентів.

Вітаємо всіх університетських філологів з професійним святом! Бажаємо вам успіхів та здоров’я, реалізації всього задуманого, наснаги, багатого врожаю на професійній філологічній ниві!

1