ЯРМАРОК МІЖНАРОДНИХ ПРОЄКТІВ

27 травня вперше на Прикарпатті відбудеться масштабна подія - «Ярмарок міжнародних проєктів - 2021»!

Захід організовує Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу під патронатом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука та за підтримки Івано-Франківської міської ради.

На ярмарку буде презентовано 17 кращих міжнародних проєктів, які реалізуються на Прикарпатті ІФНТУНГ, ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій», Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини, Агентством з розвитку приватної ініціативи, Департаментом інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв'язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради спільно з іноземними партнерами.

Мета заходу – демонстрація новітніх досягнень у результаті реалізації міжнародних проєктів, презентація інноваційного потенціалу ІФНТУНГ, популяризація інвестиційної привабливості Івано-Франківщини, обмін ідеями, налагодження співпраці та створення майданчика для проведення переговорів і напрацювання ідей, в тому числі, з іноземними учасниками.

Офіційне відкриття заходу о 10.00 в Науковому містечку «Нова Енергія» (вул. Карпатська, 15).

Презентації проєктів будуть проходити в кількох локаціях університету:

- Наукове містечко «Нова Енергія»;

- 5-ий корпус;

- 9-ий корпус;

- Центр інноваційного розвитку;

- Головний корпус, Геологічний музей.

Також буде доступна пряма трансляція заходу на youtube-каналі університету.

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА ЗАХОДУ - https://qrgo.page.link/RecLp