Всеукраїнський день бібліотек

ІФНТУНГ вітає із Всеукраїнським днем бібліотек працівників університетської Науково-технічної бібліотеки!

Зараз, у часі війни, коли триває боротьба за незалежність нашої держави, точиться й боротьба за розум кожного українця. І в обороні інтелектуальній нема кращої зброї, аніж слово, аніж книга, що несе досвід поколінь крізь віки нашим сучасникам - від раннього дитинства і до поважних літ.

Ворог руйнує не тільки наші підприємства, домівки, лікарні. Бачимо, що зазіхає він на освітні заклади, а за кожної нагоди нищить книгозбірні. Мабуть, нині варто згадати бібліотекарів, які стали жертвами путінського режиму, що розгорнув сучасну хвилю репресій проти української громади в росії з ліквідації Української бібліотеки у москві. Вироком для українських книгозбірень є окупація. Отже, ворог боїться української думки в кожному друкованому рядку і вбачає в ній велику небезпеку для себе.

В ІФНТУНГ кафедра документознавства та інформаційної діяльності готує нове покоління фахівців бібліотечної справи , які навчаються за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Освітні програми кафедри скеровані на підготовку документознавців та фахівців з інформаційного інжинірингу. Такі фахівці можуть працювати з електронними бібліотеками, оцифрованими фондами традиційних бібліотек, інформаційними системами, що дозволяють автоматизувати бібліотечну роботу, з повнотекстовими та шоу-базами даних. Адже бібліотеки - це не пил століть на полицях, а наша перспектива і майбуття.

Тож сердечна дяка Вам, хранителі Мудрості, за Вашу самовіддану працю! Вона є великим внеском у нашу духовну перемогу!