Відзначаємо День маркетингу!

27 травня в Україні і світі відзначають Міжнародний день маркетингу. Дату обрали не випадково: саме цього дня 1931 року в Чикаго народився видатний маркетолог, практик і теоретик, якого часто називають батьком сучасного маркетингу, Філіп Котлер, автор понад 80 книг, вплив якого на розвиток маркетингу у всьому світі незаперечний.

Це професійне свято підкреслює життєво важливу роль маркетингу в налагодженні зв’язків між бізнесом і споживачами, а також у стимулюванні суспільних змін. Свій внесок у ці зміни роблять і викладачі та студенти кафедри підприємництва та маркетингу Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ. Тож сьогодні їм – наші щирі вітання! Дякуємо за відданість обраній справі й зичимо успіхів у розбудові економіки України!