Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток компетентності в публічному секторі: європейські стандарти та перспективи»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток компетентності в публічному секторі: європейські стандарти та перспективи».

Конференція відбудеться в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 30 вересня 2021 року в рамках реалізації україно-литовського проєкту «Розвиток компетентності працівників литовського та українського публічних секторів з використанням методології дизайн-мислення».

Партнери:

Каунаський технологічний університет, Литва;

Університет права і адміністрації в Жешові, Польща;

Національний університет «Чернігівська політехніка», Україна;

Київський університет імені Бориса Грінченка, Україна.

Основні наукові напрями конференції

1.        Використання методології дизайн-мислення у розвитку професійної компетентності публічних службовців.

2.        Технології використання природного і штучного інтелекту в публічному управлінні та адмініструванні.

3.        Розвиток освітньо-професійних програм  з публічного управління.

4.        Підвищення ефективності публічного управління: європейський досвід для України.

До участі у конференції запрошуються науковці, експерти, викладачі, здобувачі наукових ступенів, слухачі магістратури, студенти, публічні службовці, представники громадських організацій та інші зацікавлені особи.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Місце проведення конференції: уточнюється.

Тривалість роботи: 10.00 – 16.00.

За підсумками конференції буде підготовлено збірник тез в електронному вигляді.

Учасники конференції одержать навчально-методичні матеріали з використання методології дизайн-мислення у розвитку професійної компетентності публічних службовців.

Умови участі у роботі конференції:

Участь у конференції безкоштовна.

Для участі у конференції необхідно з 10 серпня до 10 вересня 2021 року надіслати на електронну адресу conference.ihpdu.2021@gmail.com такі документи­­­:

1)       заявку на участь у конференції;

2)      тези доповіді.

Документи приймаються українською або англійською мовою. Факт отримання документів повинен бути обов’язково підтверджений нашим повідомленням. Редколегія залишає за собою право на рішення про відхилення тез доповідей, які не відповідають тематиці конференції чи вимогам до їх оформлення. Тези доповідей редагуватись не будуть, тому вся відповідальність за наданий матеріал покладається на авторів.

Витрати на проїзд та проживання учасникам конференції не компенсуються.

Детальніша інформація на веб-сторінці конференції https://nung.edu.ua/department/instytut-humanitarnoyi-pidhotovky-ta-derzhavnoho-upravlinnya/konferentsiyi