Курс з надання Першої допомоги

Запрошуємо студентів та викладачів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на ознайомчий курс з надання Першої допомоги.

Курс відбудеться у четвер, 24 жовтня, об 11.00 в аудиторії А14.

Тривалість курсу 1 год. 20 хв. (одна пара).

У програмі курсу буде розглянуто:

● як подбати про власну безпеку, правильно викликати швидку допомогу, визначати наявність життєво важливих функцій у потерпілого

● розрізняти ознаки окремих невідкладних станів● вміти виконувати серцево-легеневу реанімацію у дорослого та дитини

● володіти алгоритмом надання першої допомоги● зупиняти критичні кровотечі за допомогою турнікету та тиснучої пов'язки

● допомагати при удавленні, переломах, опіках та ін.

Форма реєстрації на курс: https://forms.gle/Bhj69HUssRNQVehn9

Ідея проведення ознайомчого курсу з надання Першої Допомоги належить доценту кафедри комп'ютерних систем і мереж, рятувальнику, сертифікованому викладачу Мальтійської Служби Допомоги Івано-Франківська Богдану ПАШКОВСЬКОМУ: «Не варто й говорити, наскільки важливими є базові навички, які можуть врятувати життя в екстрених ситуаціях. Як зупинити кровотечу або виконати серцево-легеневу реанімацію – це знання, що мають бути в арсеналі кожного. Такі знання необхідні не лише для професійних рятувальників, але й для кожної людини. Погодьтеся, кожен із нас може опинитися у ситуації, коли допомога потрібна негайно, і лише секунди вирішують долю постраждалого. Отримати відповідні знання на навички означає бути готовим до непередбачуваного».