20 березня - Всесвітній день Землі!

20 березня – Всесвітній день Землі! Свято запроваджене з ініціативи Організації Об’єднаних Націй. Цю дату обрали не випадково: 20 березня знане як день весняного рівнодення - символ пробудження природи та початку нового кола її розвитку.

Мета – звернути увагу людей на проблеми, які вони створюють своєю діяльністю; замислитись над діями, вчинками та майбутніми кроками, які кожен з нас може зробити задля пом’якшення наслідків зміни клімату, збереження нашої Планети, її екосистеми і ресурсів.

Не потрібно боятись брати відповідальність на себе, потрібно об’єднуватись і працювати в одному напрямку.

ІФНТУНГ не стоїть осторонь цих процесів і разом з університетами інших країн об’єднує зусилля і  реалізовує проєкти, спрямовані на пом’якшення наслідків зміни клімату. Так, з жовтня 2019 року університет «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (Net4SENERGY), щоб навчити провідні університети транскордонного регіону HUSKROUA ефективно управляти енергетичними ресурсами на інституційному рівні задля подолання змін клімату. А з листопада 2020 року розпочалась реалізація транскордонного проєкту «Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення змін клімату» (Part4CM), що покликаний розвивати співпрацю задля пом'якшення змін клімату в транскордонному регіоні ROUA шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності.

Бережімо майбутнє нашої Планети разом! І пам’ятаймо: людина й природа – взаємозалежні!

Історія свята