Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.021

Створена відповідно до наказу МОН України № 4859 від 27.07.2021 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Гандіра Хатема, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 – Управління та адміністрування, спеціальності 073 – Менеджмент. Назва дисертаційної роботи: «Управління змінами в енергозабезпеченні Алжиру з використанням потенціалу впливу на людські ресурси».

Наукові керівники здобувача: доктор економічних наук, професор Петренко Віктор Павлович, професор кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу; доктор економічних наук, професор Кісь Святослав Ярославович, директор інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Склад ради:

Голова ради: доктор економічних наук, професор Полянська Алла Степанівна, завідувач кафедри менеджменту і адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Рецензенти:

доктор економічних наук, професор  Перевозова Ірина Володимирівна, завідувач кафедри підприємництва і маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

доктор економічних наук, професор  Запухляк Іванна Богданівна, професор кафедри менеджменту і адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

доктор економічних наук, доцент  Миколюк Оксана Анатоліївна, професор кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету;

доктор економічних наук, Письменна Уляна Євгенівна, старший науковий співробітник сектору прогнозування розвитку паливно-енергетичного комплексу ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»

Контакти Голови ради: е-mail: parvs@ukr.net>, тел. 050-668-43-80

Дата захисту: 29.10.2021 р. об 11.00.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, конференц-зал науково-технічної бібліотеки.

Наказ МОН про створення РСВР

Дисертація

Висновок рецензентів

Відгук опонента 1