Спеціалізована вчена рада К 20.052.01

Федоришин Дмитро Дмитрович - голова спеціалізованої вченої ради - д.г.н., професор, завідувач кафедри нафтогазової геофізики, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Номер(и) телефону:
Адреса:

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради К20.052.01
Федорів В.В.,
Кафедра нафтогазової геофізики,
Івано Франківський національний технічний університет нафти і газу,
вул. Карпатська, 15,
м. Івано-Франківськ,
Україна,

Загальне фото

Заступник голови:

• Куровець С.С., д.т.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Вчений секретар:

• Федорів В.В., к.т.н., доцент кафедри, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

В ІФНТУНГ функціонує спеціалізована вчена рада К 20.052.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) технічних наук за спеціальностями 04.00.17 – геологія нафти і газу і 04.00.22 - геофізика до 15 травня 2021 року.

З більш детальною інформацією роботи спеціалізованої вченої ради К 20.052.01 можна ознайомитись за посиланням