Проєкти та співпраця

Додаткова інформація

 

ПІДГОТОВЛЕНІ ТА ПОДАНІ НА ФІНАНСУВАННЯ ПРОЕКТИ КАФЕДРИ ПЕК У 2020-2021 Н.Р.

 1. Навчальний курс «Соціальне підприємництво для підлітків» для учнів старших класів, подано в якості заходів при розробці Програми розвитку соціального підприємництва в м.Івано-Франківську, робоча група: Бережницька У.Б., Самборська О.П., Буй Ю.В.
 2.  «Успіх в бізнесі 2020» в рамках конкурсу Асоціації міст України (м. Київ) за рахунок коштів проекту ПРОМІС, розробники: Бережницька У.Б., Самборська О.П. Проєкт виконується на постійній основі кафедрою прикладної економіки ІЕМ за підтримки МВК, щорічно (теоретико-практичний курс навчання з основ заснування і ведення власної справи для жінок міста Івано-Франківська).
 3. Навчальні курси «Основи комп’ютерної грамоти», «Англійська мова» для осіб пенсійного віку – за підтримки МВК. Відповідальні структури – ЦРП «Бізнес-Інкубатор» (Бережницька У.Б., Самборська О.П.), кафедра підприємництва та маркетингу (Перевозова І.В.), кафедра філології та перекладу (Когут О.В.). Реалізацію проєкту призупинено у зв’язку із карантином (цільова група – у зоні ризику).
 4. «Забезпечення сталого розвитку території села Маріямпіль Галицького району Івано-Франківської області шляхом створення інтелектуально-туристичного об’єкту  інфраструктури «Маріямпільський духовно-культурний центр», проект подано на конкурс Міністерства розвитку громад та територій в рамках Програми підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України (03.11.2020 року), розробники: Бережницька У.Б., Самборська О.П., за участі та при допомозі: Яцюка О.С., Архипової Л.М., Мельничук І.В., Пуйди Р.Б.
 5.  «Розвиток молодіжного спорту на Прикарпатті шляхом забезпечення функціонування спортивно-оздоровчого осередку на базі спорткомплексу ім. Гемби А.П.», подано до Державного фонду регіонального розвитку, відповідальна особа – Бережницька У.Б.
 6. Створення та забезпечення функціонування міського консалтингового кластеру «Малий і середній бізнес Івано-Франківська», подано на конкурс Міністерства розвитку громад та територій в рамках Програми підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України, автори: Бережницька У.Б., Самборська О.П.
 7. Розробка бізнес-плану ІФНТУНГ «Підвищення рівня енергетичної безпеки України шляхом створення Науково-технологічного центру надійного транспортування енергоносіїв  (природного газу, водню та їх сумішей)», розробники: Бережницька У.Б., Самборська О.П., Буй Ю.В.
 8. «Бізнес-школа для підлітків» розроблено логіко-структурну матрицю проєкту в рамках тренінгу ЦМЗ, автори: Самборська О.П., Мельничук І.В., Савко О.Я., Гобир І.Б., Буй Ю.В.
 9. Конкурс молодіжних ініціатив від міжнародної організації з міграції в проєкті "Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад". Назва проєкту "Екологічне виховання – запорука чистого довкілля". Відповідальний виконавець – здобувач освіти 4 курсу ОПП «Економіка бізнесу» спеціальності 051 «Економіка» Роман Сав’юк, 03.2021 – 30.06.2021.

     10. Другий цикл Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України від Британської Ради (2021-  2022 рр.), серед учасників програми є доцент кафедри ПЕК Гобир І.Б. Програма вдосконалення викладання має на меті підвищення якості вищої освіти України шляхом розвитку  інституційної  спроможності  університетів  України  щодо  вдосконалення  викладання  і навчання.

Партнерами Британської Ради в Україні у реалізації програми є Інститут вищої освіти НАПН України та Advance HE (Велика Британія). Програма реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

 

        ПІДГОТОВЛЕНІ ТА ПОДАНІ НА ФІНАНСУВАННЯ ПРОЕКТИ КАФЕДРИ ПЕК У 2019-2020 Н.Р.

 1. Реалізація «Успіх в бізнесі» (09.2019-02.2020 р.) та підготовка заявки на 2020 рік під назвою: «Успіх в бізнесі 2020» в рамках конкурсу міжнародного проекту ПРОМІС
 2. «Капітальний ремонт допоміжних приміщень басейну та спортивних залів спорткомплексу ім. Гемби по вул. Карпатській, 15 в м. Івано-Франківську» (до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки) + «Успіх в бізнесі» до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки
 3. «Капітальний ремонт басейну спорткомплексу ім. Гемби А.П. на вул. Карпатській,15 в м. Івано-Франківську» (подано до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України).
 4. «Розвиток молодіжного спорту в Івано-Франківській області шляхом проведення капітального ремонту спорткомплексу ім. Гемби А.П. по вул. Карпатській, 15 в м. Івано-Франківську» (Державний фонд регіонального розвитку)
 5. «Соціальна адаптація осіб з інвалідністю через доступ до економічної літератури», подано в рамках програми «Бюджет участі» (2020).
 6. Ideathon 2019 - проект виробництво паперу з однорічних рослин.
 7. Гранди теплого міста/весняна хвиля - проект people in forest платформа для висадки дерев. Конкурс стартапів if hub - проект "People in forest"(онлайн платформа для висадки дерев в міському середовищі).
 8. Big idea chalenge – Production of a semi-finished product from Sosnovsky borschovik.
 1. Lead2030 Challenge for Goal 7

         ПІДГОТОВЛЕНІ ТА ПОДАНІ НА ФІНАНСУВАННЯ ПРОЕКТИ КАФЕДРИ ПЕК У 2018-2019 Н.Р.

 1. «Комплексна підтримка МСП в м. Івано-Франківську шляхом створення та забезпечення функціонування кластеру «Система консалтингових послуг», подано до проекту ПРОМІС (м.Київ), відповідальна особа – Бережницька У.Б.
 2. «Реконструкція трибуни спорткомплексу ім. Гемби А. П. на вул. Карпатській, 15 в м. Івано-Франківську», подано до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відповідальна особа – Бережницька У.Б.
 3. «Бізнес-школа для підлітків», подано на конкурс стартап проектів Міністерства освіти і науки України в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій (16 травня 2019 року), автори проекту: Гавадзин Н.О., Мельничук І.В., Савко О.Я.; під координуванням Бережницької У.Б.
 4. «Комплексна підтримка малого і середнього підприємництва Прикарпаття шляхом створення та забезпечення функціонування обласного кластеру «Система консалтингових послуг», подано на конкурс інноваційних проектів Міністерства освіти і науки України в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій (16 травня 2019 року), автор і керівник проекту – Бережницька У.Б.
 5. «Соціальна адаптація осіб з інвалідністю через доступ до економічної літератури», подано в рамках програми «Бюджет участі», що реалізується відповідно до рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 12.02.2019 р. №0-24, автори проекту: Бережницька У.Б., Яцюк О.С., Вороніна В.В.
 6. «Соціально-активний і свідомий користувач ПК». Програму розроблено для впровадження на базі ЦРП «Бізнес-Інкубатор» курсів підвищення кваліфікації для осіб пенсійного віку (на платній основі). Навчальний курс затверджено і підготовлено до реалізації.
 1. «Успіх в бізнесі» в рамках конкурсу Асоціації міст України (м. Київ) за рахунок коштів проекту ПРОМІС, автори – Мельничук І.В., Паневник Т.М., Яцюк О.С., за ініціативи та під керівництвом Бережницької У.Б.