Ясинська Наталія Олександрівна

Додаткова інформація
foto 2.1
Alma mater

 

Львівський державний університет ім. І.Франка

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

 

 

Спеціальність

 

Журналіст

Практичний психолог

 

 

Місце роботи, посада

 

Провідний редактор відділу інформації та зв'язків з громадськістю ІФНТУНГ

 

 

Загальна інформація

 

Підвищення кваліфікації:

 

-Курс "Нативна реклама", освітня платформа онлайн-курсів Prometheus, серпень 2021 р.

-Дводенний вебінар "Як уникнути професійного вигорання та критичне мислення", Friedrich Naumann Foundation For Freedom, Академія української преси, серпень 2021 р.

-Курс «Практична соціологія для професіоналів медіа», освітня платформа онлайн-курсів Prometheus, липень 2021 р.

-Участь в онлайн-конференції SendPulse-Academy «Digital Marketing Trends», лютий 2021 р.

-Участь в онлайн-конференції SendPulse-Academy «Social Media Marketing 2021», грудень 2020 р.

-Online program «Media Boost 2.0», Digital Communication Network in partnership with America House and with support of Embassy of the United States (Ukraine), September – December 2020.

-Онлайн-курс «Як врятуватися від інформаційних вірусів», МБФ «Карітас України» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини, волонтерська ініціатива з інформаційної гігієни «Як не стати овочем», благодійний проект «Життєлюб».

-"Курс протидії інформаційним маніпуляціям, агресивній дезінформації та фейковим новинам" проекту «Школа стратегічних комунікацій та антифейку» фундації «Суспільність», листопад 2020 р.

-Курс «Комунікаційні інструменти для побудови репутації», освітня платформа онлайн-курсів Prometheus, червень 2020 р.

-Курс «Інтернет-медіа», освітня платформа онлайн-курсів Prometheus, лютий 2020 р.

-Семінар «Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет», Konrad Adenauer Stiftung, Академія української преси, жовтень 2019 р.

-Курс «Основи цифрового маркетингу», освітньо-тренінгова платформа Google Digital Workshop, серпень 2019 р.

-Семінар «Зв’язки з громадськістю», Івано-Франківський прес-клуб реформ за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, червень 2019 р.

-Семінар «Стратегічний погляд на професію прес-секретаря – 2019», Івано-Франківський прес-клуб реформ за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, травень 2019 р.

-Семінар «Шляхи поширення інформації про реформи: нові можливості блогосфери», Івано-Франківський прес-клуб реформ за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, квітень 2019 р.

- Семінар «Соцмережі для прес-служб: як ефективно комунікувати в Facebook та Instagram», Івано-Франківський прес-клуб реформ за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, березень 2019 р.

- Семінар «Вимоги до якісного і доступного подання прес-службами перебігу впровадження реформ», Івано-Франківський прес-клуб реформ за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, лютий 2019 р.

-Семінар «Арсенал засобів прес-служби», Івано-Франківський прес-клуб реформ за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, лютий 2019 р.

-Львівські психіатричні зустрічі на тему «Межі компетенції психіатра», листопад 2015 р., Асоціація психіатрів України, Інститут психічного здоров’я Українського католицького університету (м.Львів).

-Триденний семінар «А-В-С психологічної допомоги потерпілим в зоні бойових дій та їх рідним», вересень 2014 р., Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (м.Львів)

 

 

Контакти

nataliia.yasynska@nung.edu.ua