Піндус Наталія Миколаївна

Додаткова інформація
Н.М.Піндус
Загальна інформація

Керівник Центру дистанційного навчання – Піндус Наталія Миколаївна, к.т.н., доцент кафедри ІВТ.

Наукові інтереси: Методи математичної статистики в напрямку обробки вимірювальної інформації; розробка та вдосконалення ЗВТ та ІВК в нафтовій та газовій промисловості. Є співавтором навчального посібника «Метрологія технологічні вимірювання у нафтовій та газовій промисловості», співавтором патентів на винаходи і корисні моделі, автором понад 80 наукових праць.

З 2012 керівник Центру дистанційного навчання навчання на кафедрі інформаційно-вимірювальної техніки для студентів інституту заочно-дистанційного навчання фундаментальної та гуманітарної підготовки та інституту післядипломної освіти.

З 2006 по 2010 рік займалась підготовкою команд студентів кафедри до участі у Всеукраїнських олімпіадах з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки, де отримані командні та індивідуальні призові місця, а також була керівником студентської роботи, яка зайняла 2-ге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Приладобудування» 2010/2011 р.

Життєве кредо: «Думати легко, діяти важко, а перетворити думку на дію – найскладніша річ на світі!» (І.В.Гете)