Олег Голубовський (ІІМ)

Олег Голубовський - студент Інституту інженерної механіки, група ПМ-16-1.

1Те, що техніка – то його пристрасть, Олег Голубовський зрозумів ще під час навчання в Ліцеї для обдарованих дітей. І цьому посприяв чи то випадок, чи то втрутилась сама доля: у 8 класі класний керівник запросив хлопця на гурток робототехніки, в якому Олег займався упродовж 4-х років навчання.

- Ні, ні, це не були якісь прості дитячі конструктори, - заявляє сьогодні успішний студент, - а повноцінні механізовані прилади, мотори, датчики та програмовані мікроконтролери. Тут реально було створити різні прилади та роботи на основі конструктора Lego Mindstorms 3.0. Згодом це переросло в щось більше, ніж просто захоплення.

Допитливість та цікавість спонукала Олега не лише розвивати свої знання у цій галузі, а й брати участь в усіх можливих конкурсах та олімпіадах з технічних наук, серед яких Robotica, «Країна Майстрів», конкурс-захист наукових робіт МАН, та ще й у такій непростій секції, як авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка. І він посідав призові місця, все частіше керуючись принципом «Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу».

Тож коли постало питання, куди піти вчитись, на нього вже була відповідь - ІФНТУНГ, й тільки на технічну спеціальність. Він обрав прикладну механіку за освітньою програмою «Комп’ютеризовані та роботизовані системи машинобудування».

Вчитись на відмінно успішному студенту легко, бо для себе він вже давно зробив висновок: «Потрібно просто зрозуміти, що навчаємось ми для себе!» А якщо ще й вивчаєш улюблену справу, то навчання – в задоволення!