Мар’яна Андрук (ІІТ)

Мар’яна Андрук - студентка Інституту інформаційних технологій, група АКПм-18-1

1 Якщо вам здається, ніби ви знаєте, про що мріють дівчата, – будьте обережні з висновками. Тут легко помилитися. Гадаєте, їхні інтереси – у сфері моди? Так, але не тільки. Вважаєте, що красуні переймаються лише вродою? І тут не все однозначно. Думаєте, всі хочуть вийти на подіум?  А ось і ні. Наша студентка Мар’яна Андрук  – живе спростування міфів про дівочі мрії: у неї вони дуже серйозні й свого часу визначили такий же серйозний життєвий вибір. Вона прагнула вступити до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу:

 - Чому саме ІФНТУНГ? Практично вся моя родина успішно закінчила цей університет, - пояснює. – Мій дідусь, викладач ІФНТУНГу, який був і є для мене авторитетом, наполегливо рекомендував автоматизацію. Адже зараз це одна із галузей, які дуже швидко розвиваються.

Нині сім’я може пишатися Мар’яною: вона – в числі найкращих студентів університету. Як досягає таких результатів? Розкриває свій рецепт:

- Перш за все, необхідно відповідально ставитися до навчання й правильно розпоряджатись своїм часом. Завдяки цьому я встигаю займатись і навчанням, і науковою діяльністю, а ще – ходити на різні додаткові курси та займатись у залі.

 «Моторчик» такої наполегливої праці, що постійно набирає обертів – бажання бути першою в обраній справі. Як їй це дається? Мар’яна усміхається:

 - Є слова, які завжди згадую, коли стає важко й хочеться опустити руки: "Все можна переробити, доробити, в крайньому випадку – зруйнувати та побудувати знову, поки людина живе".