Ірина Салітра (ІАБЕ)

Ірина Салітра - студентка Інституту архітектури, будівництва та енергетики, група ГЗ-16-1.

1Уявіть ситуацію: ви стоїте на роздоріжжі. Перед вами - два автошляхи, що ведуть в одному напрямку. Тільки один «Укравтодор» вже відремонтував, а інший… Ну, як Тисменицька траса. Куди вирушите? Тільки чесно. Отож бо!

Подібний вибір постав перед Іриною, коли за спиною закрилися двері школи. А далі? Дуже кортіло на німецьку філологію. Воно й зрозуміло: махровий гуманітарій, з точними науками вона не дуже товаришувала. Але вирішила кинути виклик сама собі:

- Довго не думала й обрала дещо зовсім протилежне – геодезію і землеустрій. Так, ризикувала. Так, пішла шляхом найбільшого спротиву. Але легких і не шукаю. Не розчарувалася ні на йоту – в ІФНТУНГ мені дуже подобається.

Проблеми, яких раніше побоювалась, позаду – Іра в числі кращих студентів університету. Більше того, вже через рік вирішила підняти планку ще вище й додати навантаження – вступила на заочну форму навчання на… німецьку філологію.

Не повірите – цей маховик невпинної праці розкручується далі: громадська діяльність, робота в студентському профкомі. Цього року, приміром, дівчина долучилась до організації конкурсу «Міс ІФНТУНГ-2019». Хіба це не заважає навчанню?

- Зовсім ні, - сміється Ірина. – Навпаки, більше мотивує, додає сили, енергії, впевненості.

Іра вважає активну участь у житті університету однією зі складових своєї успішності. Як і саморозвиток, прагнення вдосконалюватись і бути кращою. Вона вірить у свої сили й каже:

- Завжди треба рухатися вперед, не зважаючи на перешкоди: захочеш – зможеш їх подолати!