Ірина Івасів (ІЕМ)

Ірина Івасів - студентка групи ЕКП-15-1 Інституту економіки та менеджменту.

1Життєве кредо Ірини  – «Життя нам не дає тих випробувань, які ми не можемо подолати!»

Після навчання в школі перед кожним абітурієнтом постає доленосний вибір: який заклад вищої освіти обрати? Іра, зваживши всі «за» і «проти», визначила одразу для себе в якому університеті хочe здобути освіту.

Студентка розповідає: «Найпершим фактором у виборі ЗВО було його місце розташування. Оскільки я з Івано-Франківської області, мені не хотілось бути далеко від дому, а на Прикарпатті ІФНТУНГ – це найпрестижніший університет. Тому, я довго не вагалась з вибором! Ще одна перевага мого університету – він розташований в найзатишнішому місті на Землі!»

На питання, що допомагає Ірі бути успішною студенткою, дівчина відповідає: «Без сумніву, це – саморозвиток! Вважаю, що рух – це життя, тому постійно перебуваю в ньому. Не боюсь змін і нового в житті, а найбільше покарання для мене – це однотипні дні, без важливих справ, в яких я можу себе проявити».