Марія Маслій (ІПТН)

​​​​​​​Марія Маслій,  студентка групи ЕКО-19-1 Інституту природничих наук і туризму, завдяки своєму душевному стану – закохана в Івано-Франківськ! – вирішила тут здобувати освіту: «Однією з причин вибору університету було місто, в якому він знаходиться і яке визнане в Україні найкомфортнішим для життя, а отже, і для 1навчання».

Проте, комфорт асоціюється у Марії насамперед з комфортними (читай: просунутими) умовами навчання, щоб в результаті стати добрим фахівцем та почуватись на ринку праці як риба у воді: «Потужна навчально-наукова база та викладачі ІФНТУНГ, можливості навчатись і практикуватись в лабораторіях світового рівня з викладачами-практиками провідних українських і європейських університетів та стажуватись за кордоном, і найважливіше, улюблена справа – ось це комфорт!»

А ще – комфортне студентське життя: участь в культурних, благодійних акціях, екскурсіях, художній самодіяльності в оточенні друзів та однодумців.

За таких умов ти просто приречений стати успішним, якщо, звісно, не лінуватимешся, ставитимеш цілі, мислитимеш самостійно і керуватимешся, як Марія, словами відомого американського мотиваційного речника Ральфа Черелла: «Будь гравцем у шахи , а не фігурою».

У планах відмінниці – стати висококваліфікованим затребуваним фахівцем, помітним в екологічній сфері. І вона, без сумніву, посяде місце гравця у професії! Успіху!!!!