Ілона Сапіжак (ІГПДУ)

Ілона Сапіжак - студентка Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, група ІС-16-1.

1Краса і розум – прекрасне поєднання!  А коли до цього додати ще цілеспрямованість та впевненість – це ідеально, чи не так?  Хоча в ІФНТУНГ дівчат навчається менше ніж хлопців, проте вони найкращі.

«Ніяких виправдань – лише мета та високі цілі!»  - саме за таким принципом живе студентка Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Ілона Сапіжак. Про її рішучість і цілеспрямованість свідчить цікава історія вибору спеціальності та університету.

Дівчина розповідає: «На початку вступної кампанії я подала 14 заяв у різні університети України, але коли дізналась про спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність» й ознайомилась з можливостями, які відкриваються перед випускниками, я просто закохалась в неї!!! І без лишніх думок, впевнено скасувала всі інші заяви. А в ІФНТУНГ - одразу ж подала оригінали».

І зараз Ілона дуже задоволена своїм вибором, навчання в університеті повністю виправдало всі її сподівання і навіть більше. Вона рішуче відповідає, що зараз її спеціальність є провідною, неабияк затребуваною, відповідає вимогам сучасного суспільства і головне - не є вузькопрофільною. «Починаючи зі студентської лави, ми можемо себе реалізувати як професіоналів в усіх сферах життя, адже документи супроводжують нас від народження аж до смерті».

Основними мотиваторами для студентки в університеті виступають її викладачі, які мотивують до навчання, розвитку, самореалізації, участі в громадській діяльності.

Завдячуючи викладачам, своїй наполегливій праці, Ілона – переможниця різних олімпіад і конкурсів, учасник Міжнародних і Всеукраїнських навчальних програм обміну, випускниця «Школи помічника депутата» та одна з найкращих студентів!