Реєстрація учасників на Big Idea Challenge 2021

У Вас є дивовижна ідея? Чи Ви хочеш одного дня розпочати бізнес?

Можливо Вам це потрібно для бізнесу, соціального проекту, творчого досвіду чи чогось іншого, що ви можете собі уявити - тоді Creative Spark Big Idea Challenge для Вас!

​​​​​​​Візьміть участь у конкурсі та виграйте до 3 000 фунтів стерлінгів грантового фінансування, міжнародного наставництва(менторства) та інтенсивної підтримки бізнесу

Хто може брати участь? У конкурсі можуть брати участь студенти, випускники та молоді підприємці у віці від 18 до 35 років, громадяни України, які пов’язані з партнерською установою Creative Spark (ІФНТУНГ та БРІТ) в тому числі є студентами чи випусниками. Якщо ви креативний дизайнер із неймовірним новим продуктом, студент, який побачив комерційну можливість, або студент, який працює над дослідницьким проектом, який може допомогти суспільству, або ще не маєте чіткої ідеї, ми хочемо почути вас!

4 категоії ідей. Конкурс пропонує кілька категорій:

• кліматичні зміни - абсолютно нову категорію, додану у 2021 році
  • цифрові технології
  • соціальний вплив
  • креативність.

Це означає, що людям з будь-якими ідеями легко взяти участь.

Призи. Ви можете стати учасником 30 комнад-переможців, які здобудуть міжнародну менторську допомогу, або одним з 8 щасливичиків, які отримають підтримку у бізнесі, і виграють 3 000 фунтів стерлінгів на грантове фінансування для реалізації Вашої бізнес-ідеї..

REGISTER YOUR INTEREST NOW on http://creativespark-bigidea.uk/ to find out more!

Реєстрація бажаючих брати участь відкрито. Ідею можна подати буде до 7/05/2021

Ми очкуємо на Вашу реєстрацію