The English Channel

Додаткова інформація

​​​​​​​Британська Рада є міжнародною організацією Великобританії з питань культурних зв'язків та освітніх можливостей. Ми створюємо знання та розуміння між людьми з Великобританії та інших країн. Ми робимо це позитивним внеском у Велику Британію та країни, з якими ми працюємо - змінюємо життя, створюючи можливості, будуючи зв'язки та створюючи довіру.

English Channel є відео-платформою Британської Ради для розвитку англійської мови та підприємницьких навичок.
Вебсайт складається з двох частин: Learn English and Building Career Skills.

Вивчення англійської мови проводиться на основі сучасного мистецтва за допомогою інтерактивної інструментів. Завдяки різноманітним фільмам, музиці та фільмам про повсякденне життя ви можете розвивати свої навички англійської мови та вивчати теми та мову.

Build Career Skills - ідеальна платформа для студентів, молодих фахівців і нових підприємців, а також для всіх, хто хоче розширити свої знання та ноу-хау. Тут ви можете отримати доступ до різноманітного інформативного та практичного змісту та відстежувати свій прогрес, підвищуючи розуміння ключових навичок та ідей, які допоможуть вам у вашій кар'єрі або бізнесі. Цей розділ охоплює такі теми, як презентаційні навички, розробка бізнес-планів, підготовка ділових напрямів, побудова відносин та створення мереж тощо.

Обидва розділи сайту є безкоштовними, і вимагають лише швидку та просту реєстрацію для доступу до всього матеріалу

Усі відео пропонують ряд питань і завдань, які допоможуть вам освоїти нові поняття, навички та словниковий запас.

Відео організовані у лекгодоступні пакети. Після кожного пакету можна отримати доступ до підсумкової сторінки, яка допоможе вам переглянути основні навчальні моменти.

Користувачі легко можуть відслідковувати свій прогрес і свої бали на двох секціях сайту. Після успішному завершення секції Build Career Skills, ви отримаєте Сертифікат про завершення відпоідного курсу.

English Channel розроблений у партерстві з Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme і є однією з мовних курсів, які пропонуються учасникам

Секція Build Your Career на сайті English Channel напряму відноситься до підприємницьких навичок розроблених у межах активностей Creative Spark. Для більш детальної інформації будь ласка відвідайте сторінку Creative Spark

У 2020 році Британська рада запустила онлайн-курс професійних навичок, призначений для студентів, недавніх випускників та нових підприємців. Цей курс передбачає двадцять годин самонавчання та призначений для додаткової підтримки користувачів у розвитку навичок англійської мови

Функціональність та взаємодія

• Англійський канал забезпечує найкращий професійний та підприємницький контент від наших партнерів, які ведуть у цій галузі, і завдяки цьому подає справжні, реальні приклади використовуваної англійської мови, а також реальні поради щодо бізнесу та кар’єри
  • Глядачі взаємодіють із цими відео та завдяки вправам, створеним нашими експертами, вдосконалюють свої мовні навички .
  • Відео в курсових підрозділах було обрано як для їхньої придатності як мовного контексту презентації, так і для відповідного вмісту для користувачів, які бажають вивчити різні бізнес-та підприємницькі стратегії.
  • У цьому двадцятигодинному курсі двадцять одиниць доповнюють відео та інтерактивний вміст, знайдений у навчальних пакетах
  • По мірі проходження курсу вводиться нова мова та переглядається попередня мова, що забезпечує зміст уроків легко запам’ятовувати та використовувати.

Результати навчання

• Це курс англійської мови для специфічних цілей у контексті професійних навичок, поєднаний з інтерактивною педагогікою та автентичним змістом, що сприймає користувача від А2 до В1 з точки зору використання мови та розвитку навичок.
  • Кожен підрозділ має сучасний фокус у реальному житті на нових подіях у світі праці, а також пропонує поради від визнаних професійних експертів з ділових навичок
  • Після кожної одиниці користувачі знайдуть свій словник та команду ключових структур, що зростають у вишуканості
  • До кінця курсу користувачі значно розвинуть свої мовні навички, а також зможуть впевнено говорити про сучасний світ праці та власні амбіції та плани щодо кар’єрного прогресу

Реєстраційне посилання: https://theenglishchannel.britishcouncil.org/professional-skills