Звіти аспірантів

На засіданні кафедри комп’ютеризованого машинобудування  27.02.24 р. звітували аспіранти про виконання освітнього компоненту освітньо-наукових програм та індивідуальних планів наукової роботи.

Звіт проходив очно за участю членів кафедри та наукових керівників аспірантів. Заслухали звіти за 1-ше півріччя 2023/2024р. аспірантів першого  та другого року навчання за спеціальністю 131 – Прикладна механіка.

На засіданні кафедри заслухали звіти аспірантів про стан виконання індивідуальноих навчальних планів та індивідуальних планів наукової роботи. Всі аспіранти успішно склали сесію та отримали заліки з навчальних дисциплін.  Ухвалили: атестувати аспірантів, як таких, що виконали індивідуальний план у повному обсязі,
затвердити звіт та атестувати позитивно. Рекомендувати продовжити навчання в аспірантурі.