ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ: ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ зі здобувачами освіти ОПП «Облік і оподаткування»

15 червня  2022 року відбулося обговорення освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» зі студентами третього курсу ОП-19-1  у дистанційному форматі на платформі Zoom.

Учасники зустрічі виділили структурну та логічну побудову переліку та обсягу обов’язкових компонентів, що забезпечує набуття здобувачами вищої освіти  необхідних компетентностей зі спеціальності «Облік і оподаткування». Обговорили і недоліки програми, які вже були озвучені студентами старших курсів на попередніх аналогічних зустрічах.

Слід відмітити усвідомлення майбутніх бакалаврів, що якість навчання у великій мірі залежить від бажання самого студента здобути професійні знання, вміння та навички.

Гарант ОПП «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня Хома С. висловлює подяку студентам за щиру бесіду, оскільки кожна така зустріч сприяє подальшому удосконаленню освітньо-професійної програми.