ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ: ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ з випускниками ОПП «Облік і оподаткування»

12  жовтня 2020 року у режимі ZOOM-конференції на кафедрі обліку та оподаткування ІФНТУНГ відбувся «круглий стіл» за участю викладачів кафедри та студентів групи ОПм-20-1 – «вчорашніх» випускників кафедри, які здобули ступінь бакалавра.

Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії випускників, щодо обговорення цілей і програмних результатів освітньо-професійної програми спеціальності  071 «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, за якою відбувається підготовка здобувачів вищої освіти.

Присутніми були:

Хома С. В.  – гарант ОПП «Облік і оподаткування»  спеціальності 071 «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

Савчук Т. В.  – гарант ОПП «Облік і оподаткування»  спеціальності 071 «Облік і оподаткування» другого (магістерського) рівня вищої освіти;

Степанюк О. С – доцент кафедри обліку та оподаткування, член Робочої групи ОПП «Облік і оподаткування»  спеціальності 071 «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

студенти групи магістрів першого року навчання ОПм-20-1.

Учасники активно та плідно попрацювали над її удосконаленням, обговорили зміни до змістового наповнення згідно з новими освітніми реаліями.

Зібрана інформація під час обговорення (відгуки, пропозиції від учасників) слугуватимуть основою для удосконалення змісту та якості підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування».

• он-лайн зустріч