ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

1 вересня 2023 р. відбулася лекція-зустріч представників стейкхолдерів з магістрами та бакалаврами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Відбулось жваве обговорення сучасних проблем та перспектив розвитку геодезичної та землевпорядної діяльності на теренах Івано-Франківщини. Студентам розповіли про специфіку їх майбутньої професії. Педагогічний колектив кафедри обговорив з виробничниками преєкти освітніх програм та робочі програми профільних дисциплін для врахування у навчальному процесі сучасних потреб виробництва.
Представники стейкхолдерів:

1. Чорнописький Любомир Ярославович – в.о. директора ДП «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».
  2. Кость Василь Феодосійович – директор ПП «ГЕО».
  3. Король Ольга Миколаївна – заступник начальника відділу землеустрою, використання та охорони земель Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області.