Зустріч з представником “Porsche Informatik” (Австрія) Антоном Марфеєм

14 грудня 2023 року відбулася on-line зустріч із випускником кафедри КМВ 2010 року Антоном Марфеєм, який нині працює на посаді Technical Architect в Company “Porsche Informatik” Зальцбург, Австрія. За минулі 14 років  Антон працював в IT галузі, змінив 4 компанії, почавши свою трудову діяльність ще починаючи зі студентської лави (з 5 курсу). Із задоволенням давши  відповіді на велику кількість питань викладачів кафедри КМВ та студентів, Антон Марфей закликав молодих колег наполегливо вивчати найбільш улюблені дисципліни і орієнтуватися на подальше їх застосування у праці.  Слухачами Антона на зустрічі були студенти 2,3,4 курсу та аспіранти. Марфей А. достойно оцінив сучасні досягнення кафедри КМВ у мехатроніці та прикладній механіці і надіслав відгук на освітньо-наукову програму підготовки PhD-студентів.