Зустріч з студентами Калуського політехнічного коледжу

Днями для студентів Калуського політехнічного коледжу, що навчаються за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», в межах профорієнтаційної роботи проведено екскурсію матеріально-технічною базою кафедри нафтогазових машин та обладнання. Екскурсію проводив доцент кафедри НГО Михайлюк В. В., який ознайомив здобувачів із повнорозмірним обладнанням та стендами, що використовуються в навчальному процесі. Особливу увагу було приділено лабораторіям та навчальному полігону кафедри, де змонтована мобільна бурова установка «SKYTOP-550». Також студенти відвідали Центр інноваційного розвитку, де ознайомилися з роботою 3D-сканеру, 3D-принтерів, робота-маніпулятора, а також реального виробничого обладнання.

Крім того, під час зустрічі гарант освітньої програми «Інжиніринг і сервісне обслуговування нафтогазових машин та обладнання» Романишин Т. Л. відзначив особливості даної ОП та наголосив на затребуваність кваліфікованих фахівців в галузі нафтогазового машинобудування на ринку праці. Директор інституту інженерної механіки професор Романишин Л. І. розказав про особливості вступної компанії та перспективу одночасного навчання в ІФНТУНГ та Краківській гірничо-металургійній академії ім. С. Сташіца за програмою подвійних дипломів.

• ksh