Зустріч з стейкхолдерами

21 вересня відбулася традиційна зустріч професорсько-викладацького складу кафедри ІТТС зі стейкхолдерами, яку організовує кафедра на початку навчального року.

Зустріч була присвячена розгляду наступних питань:

1. оновлення освітньо-професійної програми «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти,
  2. розширення баз практик для студентів спеціальностей кафедри за рахунок можливостей підприємств, які представляють стейкхолдери,
  3. перспективи реалізації дуальної форми освіти.

В зустрічі, яка проходила в режимі онлайн, прийняли участь наступні представники роботодавців:

1) Ігор Богун – начальник служби насосних станцій КП «Івано-Франківсьводоекотехпром»,

2) Михайло Варгола – заступник технічного директора ТОВ «Західний Інженерно-Технічний Центр»,

3) Іван Веркалець – технічний директор «Coax Software Ukraine»,

4) Володимир Гуріненко – начальник компресорної станції ТОВ «Оператор ГТС України, Богородчанське ЛВУМГ»,

5) Василь Довбня -заступник начальника служби автоматизації і метрології ПрАТ «Івано-Франківськцемент»,

6) Володимир Капустяк – заступник директора по технічній підготовці ТОВ «Мікрол»,

7) Роман Корнєєв – начальник відділу Інформаційних технологій і компютерного забезпечення ДП ВО «Карпати»,

8) Микола Касянчук – адміністратор системи ТОВ «PADANA CHEMICAL COMPOUNDS»,

9) Михайло Перегінець – заступник директора ТОВ «PADANA CHEMICAL COMPOUNDS»

10)  Володимир Якубовський - Delivery Manager в компанії Avenga (м. Івано-Франківськ)

Від кафедри ІТТС прийняли участь

1) зав. кафедри, проф. Леонід Заміховский:

2) гаранти освітніх програм за рівнем освіти «бакалавр»: доценти Микола Николайчук – ОПП «Комп'ютеризовані системи управління та автоматика» і Ростислав Скрип'юк – ОПП «Системна інженерія- Інтернет речей» спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», Сергій Зікратий – спеціальність 126 «Інфомаційні системи та технології» та проф. Юрій Стрілецький – спеціальність 172 «Телекомунікації і радіотехніка».

В процесі проведення зустрічі присутні були ознайомлені з новою редакцією ОПП «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» для рівня «магістр» та була прийнята пропозиція Василь Довбня на протязі місяця передати на кафедру свої зауваження і рекомендації щодо змісту ОПП та її окремих освітніх компонентів.

Щодо питання розширення баз практик Михайло Перегінець запропонував організувати філію кафедри на ТОВ «PADANA CHEMICAL COMPOUNDS», а Роман Корнєєв повідомив, що з директором ДП ВО «Карпати» Дмитром Втерковським були обговорені напрямки сумісної роботи з кафедрою ІТТТ по розробці перспективних видів продукції для підприємства та виділенні кафедрі приміщення для роботи.

Щодо питання організації дуальної форми освіти на підприємствах, які представляють присутні, то його вирішення вимагає детального опрацювання представниками стейкхолдерів.

Зустріч з стейкхолдерами